DOPRAVA – Česká pošta Balík do ruky

Vyhledáváme a inzerujeme nejvýhodnější nabídky produktů, na které se vztahuje doprava zdarma. Nemusíte se proto obávat poštovného ani u objednávek v nižší hodnotě. Zboží vám doručí státní podnik Česká pošta a to přímo do vaší schránky.

Doba dodání

 • Doba dodání je uvedena u každého produktu. Standardní dodací doba je 5-30 dní. U ostatního zboží je dodací doba individuálně uvedena u produktů podle dodavatele a období v roce(Vánoce, jiné svátky). Uváděné dny dodání jsou počítány vždy ode dne odeslání. Maximální doba dodání činí 60 pracovních dní od odeslání zásilky. Pokud zásilka není doručena v této lhůtě, zadejte si reklamaci, zboží Vám pošleme okamžitě znovu nebo vrátíme peníze.
 • Zásilka je doručena(uložena k vyzvednutí) zákazníkovi Českou poštou
 • V případě poškození obalu trvejte na překontrolování obsahu zásilky s pracovníkem České pošty a sepište protokol
 • V případě ztráty zásilky při přepravě zasíláme na své náklady zákazníkovi zboží nové, v tomto případě je potřeba počítat s prodloužením dodací lhůty
 • Objednávky s hodnotou vyšší než 550 Kč mohou být celně projednány, vyměřené CLO a DPH zákazníkovi kompenzujeme dle těchto podmínek. Pravděpodobnost celního projednání u objednávek do hodnoty 3000 Kč je z naší zkušenosti méně než 0,1%

PLATBA

Platba bankovním převodem (platba předem)

Jak uhranit objednávku při platbě předem

 1. Po přijetí objednávky vám zašleme potvrzovací email se shrnutím objednaného zboží, kde si můžete zkontrolovat vaše doručovací údaje. V tomto emailu také naleznete pokyny k platbě. Číslo objednávky je variabilním symbolem pro platbu a na základě variabilního symbolu dochází k automatickému párování plateb v našem systému, snažte se prosím uvést do variabilního symbolu (VS) správné číslo objednávky.
 2. Po přijetí platby na náš účet dojde k expedici vaší objednávky. Číslo účtu a důležité pokyny pro platbu naleznete níže:

  Číslo bankovního účtu: 2801676122/2010

  IBAN: CZ0520100000002801676122

  BIC:FIOBCZPPXXX

  Variabilní symbol = Číslo vaší objednávky

 

Platba kreditní kartou

 1. Po vyplnění doručovací adresy a souhlasením s obchodními podmínkami v pokladně budete přesměrování k platební bráně, kde provede platbu kartou.

Zrychleným bankovním převodem (bankovní tlačítka)

 1. Po vyplnění doručovací adresy budete vybídnutí k vybrání své banky formou bankovních tlačítek, kde se jedním kliknutím dostanete na přihlašovací stránku své banky, kde se přihlásíte k platbě, kde již budete mít vyplněné údaje jako je částka za objednávku a variabilní symbol a poté pouze ověříte platbu, kterou ihned uvidíme jako zaplacenou

QR kódem

 1. Při zvolení platební metody platba bankovním převodem bude zároveň vygenerován QR kód, který můžete pomocí chytrého telefonu naskenovat do svého mobilního bankovnictví a rovnou zaplatit.