DOPRAVA – Česká pošta Balík do ruky

Vyhledáváme a inzerujeme nejvýhodnější nabídky produktů, na které se vztahuje doprava zdarma. Nemusíte se proto obávat poštovného ani u objednávek v nižší hodnotě. Zboží vám doručí státní podnik Česká pošta a to přímo do vaší schránky.

Doba dodání

 • Doba dodání je uvedena u každého produktu. Standardní dodací doba je 5-40 pracovních dní. U ostatního zboží je dodací doba individuálně uvedena u produktů podle dodavatele a období v roce(Vánoce, jiné svátky). Uváděné dny dodání jsou počítány vždy ode dne odeslání. Maximální doba dodání činí 60 pracovních dní od odeslání zásilky. Pokud zásilka není doručena v této lhůtě, zadejte si reklamaci, zboží Vám pošleme okamžitě znovu nebo vrátíme peníze.
 • Zásilka je doručena(uložena k vyzvednutí) zákazníkovi Českou poštou
 • V případě poškození obalu trvejte na překontrolování obsahu zásilky s pracovníkem České pošty a sepište protokol
 • V případě ztráty zásilky při přepravě zasíláme na své náklady zákazníkovi zboží nové, v tomto případě je potřeba počítat s prodloužením dodací lhůty
 • Objednávky s hodnotou vyšší než 550 Kč mohou být celně projednány, vyměřené CLO a DPH zákazníkovi kompenzujeme dle těchto podmínek. Pravděpodobnost celního projednání u objednávek do hodnoty 3000 Kč je z naší zkušenosti méně než 0,1%
 • Zboží dodává Dodavatel. Obvyklá dodací doba je uvedena u každého produktu. Zákazníci mohou zažádat o znovuzaslání zboží, refundaci kuponem nebo vrácení peněz v případě, kdy není zásilka doručena do 60 dnů ode dne odeslání. Obvyklá doba odeslání zboží od potvrzení objednávky (resp. uhrazení objednávky v případě platby předem) činí 1-5 dnů. Nejzazší termín odeslání zásilky ode dne potvrzení objednávky (resp. uhrazení objednávky v případě platby předem) činí 30 dní.

PLATBA

Platba bankovním převodem (platba předem)

Jak uhradit objednávku při platbě předem

 1. Po přijetí objednávky vám zašleme potvrzovací email se shrnutím objednaného zboží, kde si můžete zkontrolovat vaše doručovací údaje. V tomto emailu také naleznete pokyny k platbě. Číslo objednávky je variabilním symbolem pro platbu a na základě variabilního symbolu dochází k automatickému párování plateb v našem systému, snažte se prosím uvést do variabilního symbolu (VS) správné číslo objednávky.
 2. Po přijetí platby na náš účet dojde k expedici vaší objednávky. Číslo účtu a důležité pokyny pro platbu naleznete níže:

  Číslo bankovního účtu: 2601811318/2010

  IBAN: CZ2620100000002601811318

  BIC: FIOBCZPPXXX

  Variabilní symbol = Číslo vaší objednávky

 

Platba kreditní kartou

 1. Po vyplnění doručovací adresy a souhlasením s obchodními podmínkami v pokladně budete přesměrování k platební bráně, kde provede platbu kartou.

Zrychleným bankovním převodem (bankovní tlačítka)

 1. Po vyplnění doručovací adresy budete vybídnutí k vybrání své banky formou bankovních tlačítek, kde se jedním kliknutím dostanete na přihlašovací stránku své banky, kde se přihlásíte k platbě, kde již budete mít vyplněné údaje jako je částka za objednávku a variabilní symbol a poté pouze ověříte platbu, kterou ihned uvidíme jako zaplacenou

QR kódem

 1. Při zvolení platební metody platba bankovním převodem bude zároveň vygenerován QR kód, který můžete pomocí chytrého telefonu naskenovat do svého mobilního bankovnictví a rovnou zaplatit.